Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: عجبها مناسب ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههہ
Color: Versión negra sin contacto
Price: $642.490
| Material | ABS |
| Features | Portable |
| Resolution | 1080P |
| Color | Black Non-touch Version |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | Desktop Monitors |
| Maximum Resolution | 1920 x 1080 |
| Display Ratio | 16:9 |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms |
| Screen Size | 14" |
| Display Type | LED |
| Screen Size Range | 14" to 16" |
| Connectivity Technology | USB Type C |
| Contrast Ratio | 2000:1 |
| Brightness | 250cd/m |
| SKU | se25051536140075293 |
Brand Name: ANMITE
Quality: 6122627 people said the quality is very good!
Author: m***7
Date:
Review: عجبها مناسب ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههہ
Color: Versión negra sin contacto
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.